Adele jest znaną brytyjską wokalistką i autorką tekstów aktywną w show biznesie od 2006 roku. Jej imię zna niemal cały świat! Adele zasłynęła z takich utworów jak: „Someone like you”, „Skyfall”, czy „Hello”.

Prywatnie Adele jest matką 8-letniego chłopca, który jest owocem jej związku z Simonem Koneckim. Para się jednak rozstała, a teraz Adele znalazła miłość u boku agenta sportowego i założyciela Klutch Sports Group, Richa Paula.

Adele opowiedziała o reakcji syna na rozstanie z Simonem Konckim

W ostatnim czasie Adele nie pokazywała się publicznie i nie udzielała wywiadów. Teraz jednak powraca w wielkim stylu - pojawiła się na okładkach brytyjskiego i amerykańskiego „Vogue’a” i udzieliła w obydwóch magazynach szczerych wywiadów.

Adele pojawiła się również w porannym programie Hits Radio Breakfast i porozmawiała z prezenterką Fleur East między innymi na temat macierzyństwa.

Adele. Źródło: instagram.com
Adele. Źródło: instagram.com
Adele. Źródło: instagram.com

Okazuje się, że 8-latek nie do końca rozumie dlaczego jego rodzice się rozstali. Adele zdradziła w programie, że chłopiec często zadaje jej wiele prostych pytań, na które ona jednak nie zna odpowiedzi.

8-latek wciąż nie może się z tym pogodzić

Na przykład, dlaczego nie możemy nadal żyć razem z ojcem. To nie jest to, co ludzie robią, kiedy się rozwodzą. Ale dlaczego nie? Nie wiem

- powiedziała Adele.

Ponadto chłopiec spytał ją również o to, czy Adele nie kocha już jego taty. Piosenkarka wciąż darzy Simona Koneckiego uczuciem, jednak nie jest w nim zakochana.

Rozstanie rodziców zawsze będzie ciężkim tematem dla dzieci. Miejmy nadzieję, że 8-latek sobie z tym poradzi i poczuje miłość zarówno matki, jak i ojca.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN