Roksana Węgiel to młoda wokalistka, która robi karierę w błyskawicznym tempie. Wygrana w Eurowizji Junior 2018 przyniosła nastolatce ogromną popularność. Jej utwory grają największe stacje radiowe w kraju, a młoda gwiazda bierze udział w największych imprezach show-biznesu.

Roksana Węgiel zrobiła ogromną karierę

Roxie od kilku lat intensywnie pracuje nad materiałem muzycznym i koncertuje po całej Polsce. Na swoim koncie ma również wygraną w "The Voice Kids".

Ponadto pamiętajmy, że Roksana Węgiel to nastolatka, która musi łączyć karierę w show-biznesie z obowiązkową edukacją. Okazuje się, że gwiazda radzi sobie z tym wspaniale.

Artystka, która cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród młodzieży, nie może narzekać na brak pieniędzy. Jak się okazuje, Roksana Węgiel potrafi wykorzystać swoje 5 minut, a co za tym idzie, sporo zarobić. Obecnie Roxie jest jedną z droższych artystów w Polsce.

Roksana Węgiel była kiedyś kompletnie zauroczona pewnym chłopakiem

Przez natłok obowiązków Roksana Węgiel nie ma czasu na miłość. Okazuje się, że jej poprzedni związek nie przetrwał właśnie przez pracę.

Daniel mieszka na Białorusi. I to właśnie on sprawił, że w końcu zrozumiałam, co to znaczy mieć motyle w brzuchu

- zdradziła kilka lat temu Roksana Węgiel.

Roxie jest jednak młodą dziewczyną i wciąż ma czas na miłość.

Roksana Węgiel. Źródło: jastrzabpost.pl
Roksana Węgiel. Źródło: jastrzabpost.pl
Roksana Węgiel. Źródło: jastrzabpost.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN