Jak podaje portal "Super Express", prezydent Andrzej Duda choć jest aktywny w mediach społecznościowych, raczej niechętnie dzieli się z obserwatorami tym, jak spędza czas wolny. Najczęściej możemy zobaczyć fotografie dokumentujące jego aktywność prezydencką. Tym razem sieć obiegły zdjęcia, które pokazują nieznane oblicze prezydenta.

Prezydent jakiego nie znamy

Prezydent Andrzej Duda niezbyt chętnie dzieli się scenami dotyczącymi tego, jak wyglądają jego wolne chwile. W mediach społecznościowych pojawiają się głównie zdjęcia ukazujące, jak głowa państwa wykonuje swoje obowiązki. Ostatnio jednak prezydent Duda postanowił zamieścić kilka zdjęć z jesiennego wypoczynku, na jakie się wybrał.

Prezydent wspólnie z pierwszą damą wybrali Gorce (Beskidy Zachodnie). Na Instagramie Andrzej Duda zamieścił zdjęcia prezentujące przepiękne jesienne krajobrazy, zachwycające soczystymi barwami. Przy okazji prezydent pochwalił się swoją aktywnością fizyczną. Tradycyjny garnitur Andrzej Duda zamienił na strój sportowy.

Na fotografii widzimy prezeydenta i towarzyszące mu podczas zdobywania szczytu osoby. Szczyt wznosi się na 1228 metrów nad poziom morza. Co prawda na zdjęciach brakuje pierwszej damy, ale to nie oznacza, że i ona nie zdecydowała się na górskie wędrówki. Być może Agata Kornhauser-Duda zdecydowała się po prostu pozować do zdjęcia.

W komentarzach nie zabrakło wpisów życzących prezydentowi dobrego wypoczynku. Inni dopytywali dlaczego Andrzej Duda tak żadko publikuje tego rodzaju zdjęcia. A jak wam się podoba prezydent Duda w górsko-sportowej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Donald Tusk publicznie przeprosił Jarosława Kaczyńskiego. Czy dzięki temu prezes Prawa i Sprawiedliwości weźmie udział w debacie z byłym premierem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dodatkowe pieniądze dla seniorów. Kto może liczyć na 200 zł więcej do swojego świadczenia

O tym się mówi: GIS wydał pilny komunikat. Z obrotu wycofano popularny produkt. Jego spożycie może być niebezpieczne dla zdrowia