Jak podaje portal "Lelum", podróż królowej Elżbiety II po Irlandii Północnej została odwołana. Taką decyzję podjęli lekarze władczyni. Czy to oznacza, że stan zdrowia monarchinii się pogorszał?

Wizyta królowej odwołana

Królowa Elżbieta II miała udać się z wizytą do Irlandii Północnej. Miała tam gościć w środę i czwartek. Odwołana podróż miała związek z obchodami stulecia powstania kraju. W komunikacie wydanym przez Pałac Buckingham poinformowano, że wpływ na taką decyzję miał stan zdrowia królowej. Lekarze podjęli decyzję, że przez kilka najbliższych dni, królowa powinna odpocząć.

W komunikaci podkreślono, że królowa jest niezwykle rozczarowana tym, że nie mogła udać się do Irlandii Północnej. Dodano nie tylko pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców kraju, ale także wyrażono nadzieję, że w przyszłości nie zabraknie okazji, aby królowa Elżbieta II mogła pojawić się w Irlandii Północnej.

Królowa Elżbieta II. Źródło: youtube.com : BBC
Królowa Elżbieta II. Źródło: youtube.com : BBC
Królowa Elżbieta II. Źródło: youtube.com : BBC

Niepokój o stan zdrowia Elżbiety II

W mediach pojawiło się wiele teorii dotyczących zdrowia monarchinii. Spekulowano, że zalecana przez lekarzy rezygnacja z podróży ma związek z koronawirusem. Szybko jednak stacja "Sky News" zdementowała te pogłoski.

Przed kilkoma dniami Elżbieta II pojawiła się na uroczystościach publiczny, w trakcie których podpierała się laską. Taka sytuacja miała wcześniej miejsce tylko raz - królowa z laską pojawiła się po zabiegu kolana. Nie należy jednak zapominać o tym, że brytyjska królowa ma już 95. lat i wiek może dawać jej się we znaki.

Królowa Elżbieta II / YouTube: BBC
Królowa Elżbieta II / YouTube: BBC
Królowa Elżbieta II / YouTube: BBC

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Czwarta fala epidemii koronawirusa nabiera rozpędu. Pojawiły się niepokojące informacje. Czy wirus ponownie podzieli nasz kraj na strefy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Mężczyznę znudziło lenistwo jego żony. Postanowił wysłać ją do pracy i sam zostać w domu

O tym się mówi: 21-latka trafiła do szpitala w jednym z polskich miast. Nie udało się jej uratować, a świadek zeznał dlaczego. Wszczęto śledztwo

Z życia gwiazd: Michał Wiśniewski ma ogromne wsparcie w żonie. Poruszające nagranie trafiło do sieci