Wiele celebrytek wzoruje się na swoich koleżankach z branży show-biznesu. Jedna podpatruje drugą, aby jak najwierniej odwzorować stylizację. Niestety jak wiemy, każda z pań - o ile nie są to modelki z jednej agencji - są różnej budowy ciała, różnią się cerą, kolorem włosów i oczu, więc ciężko jest uzyskać identyczny efekt.

Joanna Kurska ubrana jak Meghan Markle?

Joanna Kurska razem z małżonkiem przybyła na galę wręczenia nagród XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Wystylizowana była ponoć niemal tak samo, jak jeden ze strojów Meghan Markle, którego użyła będąc w ciąży.

XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina dobiegł końca. Podczas uroczystego wręczenia nagród, ze swoim przemówieniem wystąpił między innymi prezydent Polski Andrzej Duda.

Nie mogło na uroczystości także zabraknąć prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego, który przybył w towarzystwie żony Joanny. Para z przyjemnością pozowała fotoreporterom na tak zwanej ściance.

Było między nimi mnóstwo gestów czułości i bliskości. Joanna nie zdjęła do zdjęć maseczki, która dopasowana była do stylizacji, która niektórym mocno skojarzyła się z jedną ze stylizacji Meghan Markle.

Czarna spódnica dopasowana w pasie i biel koszuli z rozchylonym kołnierzykiem i bufiastymi, długimi rękawami.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Z życia wzięte. "W ciągu 17 lat mojego małżeństwa teściowa próbowała nieustannie skłócić mnie z mężem. Teraz mówi,że jestem jej winna"

Zerknij też tutaj: Lucelia Santos była gwiazdą serialu „Niewolnica Izaura”, który podbił serca widzów przed ponad 40 laty. Jak teraz wygląda gwiazda telewizyjna