Alżbieta Lenska, żona Rafała Cieszyńskiego pokonała dwa lata temu tętniaka mózgu. Kiedy udało jej się wygrać z chorobą przyznała, że "otrzymała nowe życie".

Wszystko zaczęło się podczas spektaklu w teatrze. Aktorka poczuła się znacznie gorzej i miała silne bóle głowy.

Alżbeta Lenska wygrała z tętniakiem mózgu

Ten dzień Alżbeta Lenska z pewnością zapamięta na zawsze. Trzy lata temu cała Polska trzymała kciuki, aby aktorka wyzdrowiała, kiedy okazało się, że w jej głowie pękł tętniak mózgu.

Najważniejszy był pierwszy tydzień po operacji. Przez cały czas czuwał nad nią jej mąż, Rafał Cieszyński. Z całego serca modlił się wierząc, że wkrótce wyzdrowieje.

Nie było jednak łatwo. Alżbeta Lenska po czasie wyznała, że nie była w stanie zbyt wiele mówić, a do tego cały czas była pod wpływem silnych leków, przez co niewiele pamięta.

Historia aktorki jest nieprawdopodobna

Aktorka mimo wszystko nie poddała się. Opieka lekarzy, ogromne wsparcie rodziny oraz pozywytne podejście pomogły jej w przetrwaniu tego trudnego czasu.

Gwiazda po czasie twierdzi, że przewartościowała wtedy swoje życie i dzięki temu dziś jest silniejszą osobą. Dziś stara się doceniać każdą chwilę i czerpać radość z każdej drobnostki.

Czuję się bardziej aktywna niż wcześniej (…) Bardzo się cieszę, że mam każdy dzień w gratisie

- wyznała Alżbeta Lenska w rozmowie z dziennikarzem Jastrząb Post.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN