Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” prowadzi bujne życie.

Słynny wokalista od lat pozostaje na topie. W ostatnim czasie powód leży nie tylko w jego osiągnięciach muzycznych.

Wiele osób w dalszym ciągu dziwi się, słysząc o kolejnych miłosnych podbojach Michała Wiśniewskiego. Trzeba przyznać, że muzyk przyciąga do siebie kobiety.

Żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, jak zaczęła się jej znajomość z muzykiem

Relacje Michała Wiśniewskiego z kobietami muszą być niezwykle burzliwe. Muzyk nie lubi być sam, dlatego bardzo szybko znajduje nowe partnerki, gdy jego związki się kończą. Wiśniewski ma już piątą żonę.

Pola to osoba, która wyraźnie stawia granice. Kobieta jest skromna i należy do osób, które unikają medialnego szumu.

To zaskakujące, gdzie poznała się para

Pola Wiśniewska jest ostatnio jednak dość aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często odpowiada na nurtujące fanów muzyka pytania. W ostatnim czasie kobieta zdradziła, że poznała Michała Wiśniewskiego na popularnym portalu randkowym.

Okazuje się, że Pola nie wiedziała kim jest Michał Wiśniewski. Nie była fanką „Ich Troje” i rzadko czytała plotkarskie gazety i portale. Michała pokochała za to, jakim jest mężczyzną.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN