Sandra Kubicka to polska modelka, która kilkanaście lat temu postanowiła przenieść swoje życie i karierę do Miami. Chociaż za granicą celebrytce wiodło się naprawdę dobrze, to niedawno postanowiła powrócić w rodzinne strony i ponownie osiedlić się w Polsce.

Wszystko za sprawą zerwania modelki z narzeczonym, Brazylijczykiem Kaio Goncalvesem, z którym rozstała się zaledwie miesiąc przed planowanym ślubem. Od tamtego czasu - lipca zeszłego roku - Sandra szuka szczęścia w Polsce. Wygląda na to, że udało jej się je odnaleźć.

Sandra Kubicka opowiedziała o zaskakujących planach na przyszłość

Sandra Kubicka stroniła od życia miłosnego i przez ponad rok nie opowiadała mediom o swoich podbojach. Niedawno wyszło jednak na jaw, że modelka znów się zakochała. Długo jednak ukrywała imię ukochanego.

Okazuje się, że nowym chłopakiem Sandry Kubickiej jest Baron z zespołu Afromental. W ostatnim wywiadzie modelka zdradziła kilka szczegółów dotyczących ich relacji.

Czy jest w nich Baron?

Sandra Kubicka i Baron nie są ze sobą długo, dlatego nie planują jeszcze ślubu. Modelka zdradziła jednak, że już na samym początku odbyli rozmowę dotyczącą dzieci.

Okazuje się, że Sandra Kubicka zawsze marzyła o tym, by zostać matką. Dlatego na samym początku chciała wiedzieć, czy Baron też tego pragnie w przyszłości. Modelka nie chce tracić czasu.

Sandra Kubicka i Alek Baron tworzą zgraną parę

Alek mi daje taką nadzieję, że naturalnie się to wydarzy. Nie chcemy dziecka dzisiaj. Chcę być mamą, to moje marzenie od wielu lat

- zdradziła modelka w rozmowie z dziennikarzem Jastrząb Post.

Sandra Kubicka zdaje sobie jednak sprawę, że jej nowy związek może nie przetrwać – w końcu już była dwukrotnie zaręczona. Modelka ma jednak plan. Jeśli nie znajdzie mężczyzny, z którym chciałaby spędzić życie to zdecyduje się na zapłodnienie in vitro sama. Zaskoczeni?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN