Pomimo swojego młodego wieku, Julia Wieniawa to w ostatnim czasie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. 22-latka stale znajduje się na świeczniku, a producenci filmów, seriali i programów telewizyjnych wręcz zabijają się o to, by mieć ją na planie swojej produkcji. Poza tym młoda gwiazda posiada wiele zainteresowań, a nawet zajmuje się... inwestycjami!

Julia Wieniawa pozuje na tle niezwykle drogiego samochodu

Chociaż Wieniawa ma dopiero 21 lat, to już od dłuższego czasu żyje na własną rękę. Pierwsze własne mieszkanie kupiła w wieku 18 lat!

Julia Wieniawa/ instagram: juliawieniawa
Julia Wieniawa/ instagram: juliawieniawa
Julia Wieniawa/ instagram: juliawieniawa

Jakiś czas temu weszła także w posiadanie ponad stumetrowego apartamentu. Młoda aktorka na tym nie poprzestaje - ostatnio postanowiła dołączyć do swojej "kolekcji" kolejną nieruchomość. Nabyła ona piętrowe mieszkanie na najwyższym piętrze jednego z najnowocześniejszych budynków w stolicy.

Teraz nie boi się również inwestowania w inne projekty. Julia Wieniawa założyła swoją markę z kosmetykami oraz firmę z odzieżą sportową Lemiss.

Ten model Porsche kosztuje fortunę

W ostatnim czasie firma odzieżowa Julii Wieniawy zorganizowała z Porsche obóz yogi. Zostanie on połączony z jazdami testowymi nowego elektrycznego samochodu marki Porsche – Taycan.

Julia Wieniawa poinformowała o tym fakcie swoich fanów w mediach społecznościowych. Aktorka opublikowała również zdjęcie z luksusowym samochodem w tle. Nie jest to jeszcze jej nabytek.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN