Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan należą do najbardziej rozpoznawalnych i popularnych par w polskim show-biznesie. Znajduje to odzwierciedlenie w licznych kontraktach reklamowych, które z kolei przekładają się na spore zyski. Para może pochwalić się całkiem sporym majątkiem i rozpoznawalnością.

Urocze zdjęcie Radosława Majdana z synkiem zrobiło furorę w sieci

Od czasu narodzin małego Henia na profilach zarówno Małgosi, jak i Radka Majdana co rusz pojawiają się nowe zdjęcia Henia. Rodzice kochają swojego szkraba i chcą się nim pochwalić, a internauci rozpływają się nad słodkim niemowlęciem.

Świeżo upieczona mama jest szczęśliwa, że po kilku latach starań udało jej się spełnić marzenie – to pierwsze dziecko gwiazdy oraz jej męża, Radosława Majdana.

Mały Henryk wygląda jak kopia sławnego taty

W ostatnim czasie Radosław Majdan opublikował zdjęcie z synkiem. Mały Henio jest niezwykle podobny do sławnego taty. Chłopiec był nawet ubrany tak jak Radosław.

„Klon tatusia” „PIĘKNY OBRAZEK -CUDOWNY TATUŚ I CUDOWNY SYNEK” „Heniu urodzony model zdjęcie jak z okładki pozdrawiam” „Mały Radzio”

- pisali obserwatorzy pod zdjęciem Radosława Majdana.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN