Małgorzata Rozenek-Majdan ma za sobą bardzo pracowity okres. W 2020 roku przyszło na świat jej pierwsze dziecko z Radosławem Majdanem – syn Henryk. Od tamtej pory para ma ręce pełne pracy.

Znana dziennikarka zdradziła co sądzi o Małgorzacie Rozenek – Majdan

Dziecko wymaga ciągłej opieki i troski. Ponadto krótko po tym, jak na świat przyszedł trzeci syn Małgosi, gwiazda wróciła do pracy, na plan „Projektu Lady” przenosząc się wraz z całą rodziną do specjalnie przygotowanego dla nich przez produkcję programu domu.

Teraz Henryk ma już ponad rok, a Majdanowie zdąrzyli już zwiedzić z chłopcem i jego braćmi wiele miejsc - między innymi Meksyk, czy Szwecję.

Małgorzata Rozenek - Majdan/ Instagram: m_rozenek
Małgorzata Rozenek - Majdan/ Instagram: m_rozenek
Małgorzata Rozenek - Majdan/ Instagram: m_rozenek

W trakcie wyjazdów Małgorzata Rozenek-Majdan na bieżąco informowała fanów o swoich poczynaniach. Gwiazda jest niezwykle aktywna w sieci i ma grono wiernych fanów.

„Niestety mnie olała. Zrobiło mi się trochę smutno”

Okazuje się jednak, że nie wszyscy darzą ją sympatią. Dziennikarka stacji muzycznej Eska TV, Ola Kot, nie ma z Małgorzatą Rozenek – Majdan miłych wspomnień.

Okazuje się, że raz Ola i Małgosia nagrywały w tym samym studiu. Mniej znana dziennikarka przywitała się z gwiazdą TVN jednak ta kompletnie ją olała i jej nie odpowiedziała.

Przywitałam się z nią i niestety mnie olała. Nie odpowiedziała mi nawet. Zrobiło mi się trochę smutno

- zdradziła Ola Kot w rozmowie z dziennikarzem Plotka.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN