Małgorzata Kożuchowska to gwiazda, której szerszą popularność przyniosła rola Hanki Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Dziś 50-letnia aktorka po latach wcielania się w sympatyczną żonę i matkę zrezygnowała z dalszego udziału w telenoweli, wskutek czego widzom dostarczono rozrywki w postaci spektakularnej śmierci postaci w kartonach, która do teraz jest obiektem żartów.

Następnie można było zobaczyć ją m.in. w serialu „Rodzinka.pl” czy też u Patryka Vegi. Jednak widzowie zaczęli bacznie obserwować także życie prywatne gwiazdy – a jest na co patrzeć.

Małgorzata Kożuchowska wypoczywa na luksusowych wakacjach

Zazwyczaj aktorka trzyma swoje sprawy w tajemnicy, jednak od jakiegoś czasu z dystansem wpuszcza fanów do swojego życia. Dzięki jej postom na Instagramie można dowiedzieć się jak mieszka, czy jak i gdzie spędza wakacje.

Małgorzata Kożuchowska/screen Instagram @malgorzatakozuchowska_
Małgorzata Kożuchowska/screen Instagram @malgorzatakozuchowska_

Okazuje się, że w ostatnim czasie Małgorzata Kożuchowska wybrała się na luksusowe wakacje. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych, że przebywa obecnie na Malediwach.

Ceny za pobyt zwalają z nóg

Małgorzata Kożuchowska ma czas dla siebie. Czyta książki, spaceruje, pływa, ćwiczy, a czasem po prostu leniuchuje i delektuje się pięknymi widokami.

Gwiazda nie oszczędza na wakacjach. Wybrała luksusowy kurort w którym jedna noc kosztuje minimum cztery tysiące złotych. Najdroższa opcja noclegu kosztuje natomiast za noc około 14 tysięcy. Warto jednak dla takich widoków!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN