Paul Walker jest gwiazdorem serii filmów „Szybcy i wściekli”. W 2013 roku mężczyzna miał tragiczny wypadek. Niestety nie przeżył obrażeń i zmarł na miejscu wraz z kolegą prowadzącym pojazd – Rogerem Rodasem.

Paula Walker byłby dumny ze swojej córki

Paula Walkera nie ma już wśród nas osiem lat. Jego fani i rodzina wciąż jednak o nim pamiętają. W ostatnim czasie bliscy zmarłego aktora mieli spore powody do radości.

Córka Paula Walkera, Meadow, wzięła ślub! Dziewczyna miała zaledwie 15 lat w dniu śmierci ojca. Długo nie mogła się pozbierać z tą stratą i nawet pozwała koncern Porsche o tragiczną śmierć ojca.

24-letnia dziewczyna ma za sobą niezwykle emocjonujący weekend

Lata mijają, a Meadow ułożyła sobie życie na nowo. W ostatnim czasie zakochała się po uszy i powiedziała sakramentalne „tak” aktorowi Louisowi Thornton-Allanowi.

Uroczystość była niezwykle wzruszająca. Do ołtarza 22-letnią modelkę poprowadził serdeczny przyjaciel jej ojca - Vin Diesel.

Meadow Walker opublikowała w swoich mediach społecznościowych krótki filmik ze swojego ślubu oraz kilka zdjęć. Rodzina modelki przeżyła wspaniałe chwile z panną młodą i jej ukochanym.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN