Anna Dymna urodziła się w Legnicy 20 lipca 1951 roku. W tym roku aktorka skończy 68 lat, z czego już prawie 26 lat spełnia się w roli aktorki. Anna Dymna ukończyła VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie. Jest także absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, w której od 1990 roku jest także wykładowcą.

Anna Dymna ma ogromne powody do dumy

Jakiś czas temu Anna Dymna wyznała, jak ważny jest dla niej jej jedyny syn, Michał. To właśnie dzięki jego działaniom Anna Dymna nadal mogła prowadzić wykłady dla swoich studentów wykorzystując do tego celu łączność internetową. Dzięki temu studenci pozostający pod opieką aktorki nie stracili swoich zajęć.

Jak się okazuje, syn Anny Dymnej ma obecnie 35 lat, jednak nieustannie pozostaje w rewelacyjnych kontaktach ze swoją mamą.

Anna Dymna / YouTube: Paula Rodak
Anna Dymna / YouTube: Paula Rodak

Dodatkowo Michał Szot, nieustannie pomagał Annie Dymnej oraz jej obecnemu partnerowi, Krzysztofowi Orzechowskiemu, którzy włożył ogromy wkład w wychowanie syna Dymnej. Jak się okazuje Michał regularnie robił zakupy, które dowoził im do domu, aby nie musieli narażać się na kontakt z ludźmi, którzy mogą być zakażeni koronawirusem.

Syn aktorki wyrósł na wspaniałego człowieka

Jest zatem pewne, że Anna Dymna może być niesamowicie dumna z tego, jak dobrze wychowała swojego syna.

Michał Dymny jest muzykiem oraz improwizatorem. Mężczyzna gra na gitarze i klawiszach i realizuje różne projekty. Między innymi współpracuje z zespołami „Nucleon” i „Neal Cassady”.

Anna Dymna / YouTube: Paula Rodak
Anna Dymna / YouTube: Paula Rodak

W wieku 34 lat urodziłam sobie przyjaciela na całe życie. Mam dobrego syna. Ja go lubię. I on mnie chyba też

- wyznała jakiś czas temu Anna Dymna w programie „Dzień Dobry TVN”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN