Olga Frycz znana jest telewidzom m.in. z "Miłości nad rozlewiskiem" czy "M jak miłość". Jakiś czas temu straciła rolę w popularnym polskim serialu i od tamtej pory nie może narzekać na nadmiar zawodowych zobowiązań.

W mediach społecznościowych Olgi Frycz pojawiło się zdjęcie z wyjątkowym mężczyzną

Dziś Olga Frycz dźwiga na barkach wiele trosk. Aktorka mierzy się z samotnym macierzyństwem.

Olga Frycz została sama z malutką córeczką, tymczasem utrzymanie wymarzonego domu, w którym miała zamieszkać wraz z ukochanym, jest bardzo kosztowne.

Para rozstała się jednak w przyjaznej atmosferze i nie żywi do siebie żadnej urazy. Po ich wpisach w mediach społecznościowych można wywnioskować, że nadal mają ze sobą świetny kontakt i dzielą się opieką nad córką.

Fani byli zachwyceni tym widokiem

W ostatnim czasie Olga Frycz wyjątkowe zdjęcie w mediach społecznościowych. Aktorka pozuje na nim z bratem i tatą. Trzeba przyznać, że Jan Frycz i jego syn Wojciech są do siebie niezmiernie podobni.

Moje chłopaki

- napisała pod zdjęciem Olga Frycz.

Pod fotografią pojawiła się masa komentarzy od zachwyconych fanów. Internauci zauważyli podobieństwo Wojciecha Frycza do taty.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN