Lech Wałęsa to znany polski polityk, a także były prezydent kraju. To postać bardzo znana nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.

W 1983 roku Lech Wałęsa otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla, a w latach 1990-1995 był prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Ostatnimi czasy polityk słynie ze swoich ostrych wypowiedzi i zastanawiających poglądów.

Lech Wałęsa zdecydował się na odważne wyznanie

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o Lechu Wałęsie głównie za sprawą jego kontrowersyjnych wypowiedzi.

Lech Wałęsa od lat choruje na cukrzycę. W ostatnim czasie stan jego zdrowia się pogorszył i polityk trafił do szpitala ze względu na stopę cukrzycową.

Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II
Lech Wałęsa/Youtube @Centrum Myśli Jana Pawła II

Na szczęście teraz były prezydent Polski czuje się już znacznie lepiej. Teraz przebywa już w domu z najbliższymi i może liczyć na ich pomoc.

Jak mogłoby wyglądać ostatnie pożegnanie byłego prezydenta?

W ostatnim czasie Lech Wałęsa udzielił szczerego wywiadu dla Gazety Wyborczej. Były prezydent Polski opowiedział o tym, czy boi się śmierci.

Tak, bólu i cierpienia. Nie chciałbym, żeby to było bolesne. Tylko tyle, nic więcej

- wyznał szczerze Lech Wałęsa.

Lech Wałęsa / YouTube: Onet News
Lech Wałęsa / YouTube: Onet News

Ponadto były prezydent wyznał, że nie pragnie długiego pogrzebu, czy dużego grobowca. Chce skromną uroczystość.

Zakopać, wysmarkać się i koniec

- powiedział Lech Wałęsa w swoim stylu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN