Agnieszka Kaczorowska jest z tych celebrytek, pełnymi garściami czeripą z macierzyństwa. Na swoim isntagramowym profilu prężnie działa prezentując i polecając wszelkie parentingowe produkty i patenty. Ostatnio nawet pojawił się w świecie reklamy tatuś Maciej Pela.

Pochwaliła się męskością męża

Promując pieluszki konkretnej marki, aktorka pochwaliła się światu faktem, że jej mąż potrafi zmienić pieluszkę, mało tego - nie stroni od tej czynności i robi to często - Tak, mój mąż zmienia pieluchy. Tak samo jak ja. Na pewno nie jest to czynność, którą którekolwiek z nas zrobi lepiej. Zmiana pieluszki naprawdę nie wymaga większej filozofii, więc dlaczego miałoby to być zadanie tylko jednego rodzica?! Tak samo jak przebieranie dzieci, zabawa z nimi, usypianie, kąpanie, karmienie… Każde z nas może zrobić wszystko. Każde z nas jest też w czymś innym lepsze, ale nie mamy bardzo sztywnego podziału, bo jesteśmy w rodzicielstwie PARTNERAMI - chwali się Agnieszka Kaczorowska pod zdjęciem mężczyzny uśmiechniętego do aparatu.

Na szczęście nie jest to żaden fenomen, gdyż wielu mężczyzn potrafi po mistrzowsku zmienić pieluszkę dziecku bez pomyłki, która jej strona jest przodem, a która tyłem. Problem pojawia się, gdy "numer dwa" cieknąc sprawi, że mężczyzna z Rambo zmienia się w Bambo...

O tym się mówi: Dorota Rabczewska ostro o Emilu Stępniu. Nowe fakty wyszły na jaw. Piosenkarka nie żartuje

Zerknij: Nowy teledysk Cleo i Maryli Rodowicz robi furorę w sieci. Fani są zachwyceni współpracą znanych piosenkarek

Nie przegap: Jennifer Aniston opublikowała zdjęcie z sypialni. Jej partner skradł całe show i zaskoczył internautów