Jolanta Kwaśniewska była niesamowicie aktywna jako Pierwsza Dama. Udzielała się w wielu społecznych akcjach. Dodatkowo wszystkich zadziwiał jej nienaganny styl i klasa. Od samego początku uznawana była za ikonę mody!

Jolanta Kwaśniewska jako Pierwsza Dama zawsze wyglądała szykownie i elegancko. Uwielbiana była nie tylko za swoją niesamowitą osobowość, ale także umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji i niesamowity gust, zawsze zgodny z panującymi trendami.

Jolanta Kwaśniewska nie przebiera w słowach

W ostatnim czasie Jolanta Kwaśniewska uczestniczyła w prounijnej manifestacji oraz na wiecu upamiętniającym Piotra Szczęsnego.

Włączałam się w manifestacje odbywające się w Polsce, ale chciałam zachować anonimowość

- powiedziała Jolanta Kwaśniewska w rozmowie z dziennikarzem WP.

Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @slubnezakupy
Jolanta Kwaśniewska/ YouTube @slubnezakupy

Jolanta Kwaśniewska nie chciała występować na scenie, choć wiele osób chciało usłyszeć jej opinię. Była Pierwsza Dama w końcu powiedziała „dość” działaniom władz.

Była Pierwsza Dama oceniła działania polskiego rządu i zdradziła na kogo zagłosuje

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego boi się o Polskę i nie chce już głosować na „mniejsze zło”. Jolanta Kwaśniewska wyznała wprost, że chce „głosować na wizję, a nie na kontrę”. Tym samym wbiła również delikatną szpileczkę w Donalda Tuska.

Jolancie Kwaśniewskiej podoba się program Szymona Hołowni i prawdopodobnie to jego ugrupowanie zdobędzie głos byłej pierwszej damy.

Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Aleksander Kwaśniewski, Jolanta Kwaśniewska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Bardzo podoba mi się Szymon Hołownia, który stara się myśleć programowo. Otoczył się ludźmi, którzy mają jakąś wizję Polski

- powiedziała Jolanta Kwaśniewska.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN