Paweł Małaszyński, znany z takich produkcji jak na przykład „Magda M.” czy też „Świadek koronny”, nigdy nie afiszował się swoim życiem prywatnym i rodziną. Jak się niedawno okazało, aktor jest już ze swoją żoną niespełna 20 lat! Para ma prawie dorosłego syna.

Aktor od kilkunastu lat jest częścią zespołu rockowo-grunge’owego, Cochise. Grupa muzyków pojawiła się nawet na kilku dużych festiwalach muzycznych: Impact Festival czy Przystanku Woodstock.

Paweł Małaszyński opowiedział o swojej relacji z żoną

Paweł Małaszyński niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Okazuje się, że mężczyzna jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Wybranką Pawła Małaszyńskiego jest Joanna Chitruszko, którą poznał jeszcze w szkole. Kobieta jest również artystką, zajmuje się tańcem i tworzy również choreografie.

Paweł Małaszyński. Źródło: youtube.com
Paweł Małaszyński. Źródło: youtube.com
Paweł Małaszyński. Źródło: youtube.com

Para ma dwójkę dzieci- 17-letniego syna Jeremiasza i 7-letnią córkę Leę. Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko tworzą zgrane małżeństwo.

Para jest już ze sobą prawie dwadzieścia lat

Okazuje się, że para bardzo rzadko się kłóci, a ich ciche momenty trwają najwyżej kilka godzin.

Ja nie muszę naprawiać swojego małżeństwa, jestem bardzo szczęśliwy w związku

- wyznał Paweł Małaszyński po premierze spektaklu "Małżeństwo do poprawki", w którym wziął udział.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN