Dzi z "Królowych życia" nie trzeba przedstawiać. Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej towarzyszy jej praktycznie w każdym odcinku show stanowiąc integralną jego część. Przyjaźń pań nie opiera się jedynie na udziale w programie i wspólnie prowadzonym butiku. Wspierają się, pomagają sobie i znają się jak przysłowiowe łyse konie.

Edzia na zdjęciach zachwyciła internautów

Edzia jest przeciwieństwem Dagmary, co nie jest ani wadą, ani zaletą żadnej z nich. Nie stroni od pracy, trudnych lub nieprzyjemnych czynności związanych ze sprzątaniem, pomaga Dagmarze, która po wypadku samochodowym ma problem z nogą. Także typem urody panie mocno się różnią, co także nie jest wadą, ani zaletą - każda kobieta jest piękna, choć nie każda jest w typie każdego pana.

Edzia, a konkretniej Edyta Nowak Nawara według medialnych doniesień pochodzi z Kłodzka i nie do końca wiadomo, czym się na codzień zajmuje. Poza najmłodszą latoroślą, Edzia ma 12-letnią córkę i dorosłego już syna. Miała ostatnio przygodę z sesją zdjęciową, a jej efekty mocno zainteresowały internautów.

Celebrytka wyglądała fenomenalnie, ale zupełnie inaczej, niż zwykle. Tak została odmieniona, że internauci zaczęli podejrzewać, że "majstrowała przy twarzy", jednak gdy wgłębimy się w tajniki makijażu zdamy sobie sprawę, że jego magia potrafi bardzo zmienić wygląd człowieka.

Przy użyciu odpowiednich barw i odcieni, możemy wydobyć zalety urody lub wręcz wykonać charakteryzację. Choć można na zdjęciach rozpoznać, że to Edzia, jednak przedłużone włosy i profesjonalny makijaż fotograficzny podrasowały jej codzinną urodę.

Podoba się Wam?

O tym się mówi: Mąż Agnieszki Kaczorowskiej zachwycił ją męskością. "Tak, mój mąż zmienia pieluchy"

Zerknij: Nowy teledysk Cleo i Maryli Rodowicz robi furorę w sieci. Fani są zachwyceni współpracą znanych piosenkarek