Nie ulega wątpliwości, że Bożena Dykiel to ikona polskiej kinematografii. Aktorka cieszy się nie tylko olbrzymią popularnością, ale i sympatią wśród widzów.

Zaskakujące zachowanie Bożeny Dykiel w „Dzień dobry TVN”.

Bożena Dykiel ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie w 1971 roku. Na samym początku swojej kariery występowała w Studenckim Teatrze Satyryków, a zaraz po studiach, bowiem w 1972 roku zaczęła swoją przygodę z Teatrem Narodowym w Warszawie.

Bożena Dykiel grała w takich produkcjach jak „Janosik”, „Akcja pod Arsenałem”, „Wesele”, „Dom”, „Sztuka kochania”, „Alternatywy 4” i wiele, wiele innych.

Bożena Dykiel. Źródło: youtube.com
Bożena Dykiel. Źródło: youtube.com
Bożena Dykiel. Źródło: youtube.com

Niebywałą sławę i sympatię zdobyła jednak dzięki roli w serialu „Na Wspólnej”, gdzie wciela się w rolę Marii Zięby. Jak się okazuje, aktorka jest obecna w serialu już niemal 18 lat!

Prowadzące ledwo powstrzymały się od śmiechu

W ostatnim czasie Bożena Dykiel wystąpiła w programie „Dzień dobry TVN”. Znana aktorka poruszyła wiele kontrowersyjnych tematów. Między innymi stwierdziła, że powodem depresji jest niedobór pierwiastka litu.

Zdaniem Bożeny Dykiel organizm sam musi go wytworzyć, a my możemy mu pomóc. Wystarczy zdrowo jeść i aktywnie żyć. Zaskoczone prowadzące – Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak nie zgodziły się z aktorką.

Bożena Dykiel. Źródło: youtube.com
Bożena Dykiel. Źródło: youtube.com
Bożena Dykiel. Źródło: youtube.com

To jednak nie wszystko. Bożena Dykiel stwierdziła, że dużo więcej osób umiera z powodu grypy, a pandemia koronawirusa jest jedynie „walką świata z ludźmi - z bogaczami”.

Na koniec Bożena Dykiel zareklamowała „magiczne okulary”, które poprawiają jej samopoczucie. Wtedy prowadzące już nie wytrzymały i szybko zapowiedziały kolejny segment programu.

Co myślicie o zachowaniu Bożeny Dykiel?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN