Konflikt między 39-letnim księciem Williamem i jego młodszym bratem, 37-letnim Harrym, już od dawna nie był niczym nowym. Teraz jednak okazuje się, że sytuacja może być gorsza niż dotąd się wydawało.

Książę William martwi się o swojego młodszego brata

Z informacji zawartych w książce „Battle of Brothers: William and Harry – The Inside Story of a Family in Tumult”. Wynika z nich, że jest naprawdę źle.

Na początku Harry i William po prostu objęli strony swoich partnerek, które pokłóciły się, gdy Meghan i Harry przygotowywali się do ślubu. Od tego zaczął się spór, który urósł do gigantycznych rozmiarów.

Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official
Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official
Harry, Meghan/ Instagram: meghanmarkle_official

Oliwy do ognia dolało odejście Harry’ego i Meghan z rodziny królewskiej, przez które książęta niemal nie mają ze sobą kontaktu. Wtedy do akcji weszła Elżbieta II, zapraszając zwaśnionych braci na lunch, który jednak się nie odbył.

Przyszły król nie może zrozumieć zaskakującej decyzji Harry’ego

W ostatnim czasie Harry i William nieco częściej się widywali, jednak finalnie nie zanosi się na to, by Harry i William mieli się pogodzić. Jak podaje informator „Woman’s Day”, książę William martwi się o Harry’ego. Zdaniem przyszłego króla Meghan Markle zrobiła interes na ślubie z księciem.

Książę Karol, Harry, William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Książę Karol, Harry, William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Przyszły król martwi się, że kiedyś Megahn Markle może zostawić jego młodszego brata, a wtedy Harry zostanie zupełnie sam, bo już teraz odwrócił się od rodziny.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN