39-letnia supergwiazda popu drażniła się, że siedzi w skarbcu pełnym obskurnych opowieści o krewnych, którzy siedzieli obok, gdy znosiła wyczerpujące warunki 13-letniego nadzoru.

„Panie, zmiłuj się nad duszami mojej rodziny, jeśli kiedykolwiek zrobię wywiad!!!”

Tak napisała, choć dodała, że ​​„wszystko, co mówisz” nie znajduje się obecnie na szczycie jej listy rzeczy do zrobienia. „W międzyczasie… trzymam się z dala od tych spraw, 💼które są wszystkim, co znałam przez całe życie… dlatego jest to dla mnie tak bardzo zagmatwane!!!” - przyznała w poście.

Artystka, której kariera rozpoczęła się w 1993 roku w wieku 11 lat jako Myszoketer Disneya, wcześniej zatrzasnęła swoją rodzinę za współudział w kontynuacji porozumienia prawnego ustanowionego przez jej ojca, Jamiego Spearsa, w 2008 roku. Rozprawa w sprawie całkowitego rozwiązania sprawy jest zaplanowana na 12 listopada.

W poniedziałek 39-letnia gwiazda popu podzieliła się mocno sformułowanym przesłaniem o swojej rodzinie i skutkach, jakie wywarli na jej życie, na dwa tygodnie przed decydującym przesłuchaniem, aby zdecydować, czy jej konserwatorstwo dobiegnie końca.

Udostępniając zdjęcie swojej „minimaszyny do pisania” na Instagramie, Spears podzieliła się tym, jak „upokarzające” było „organizowanie wycieczek lub umawianie się na lunch z ludźmi, których kochasz”, tylko po to, by zwolnili cię za kaucją.

„To upokarzające i wygląda na to, że każda osoba, z którą kiedykolwiek się otworzyłam, natychmiast mówi, że wyjedzie na wycieczkę na dwa tygodnie po… OK, rozumiem… są dla mnie dostępni tylko wtedy, gdy jest to dla nich wygodne ," kontynuowała. "Cóż, nie jestem już dostępna dla żadnego z nich 🙅🏼‍♀️ !!! Nie mam nic przeciwko byciu samemu." Piosenkarka kontynuowała, zwracając się bezpośrednio do swojej rodziny. "Ta wiadomość jest do mojej rodziny ... za zranienie mnie głębiej niż kiedykolwiek będziesz wiedzieć !!!" - dodała. "Wiem, że konserwatorium się kończy, ale nadal chcę sprawiedliwości !!!" - przyznała piosenkarka.

O tym się mówi: Bardzo niepokojąca przepowiednia Aloisa Irlmaiera o konflikcie światowym. Kiedy ma nastąpić

Zerknij: Zbigniew Zamachowski postanowił samodzielnie poradzić sobie z przeziębieniem. Po zakupy nie poszedł jednak do apteki