Gigi Hadid i Zayn Malik uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par światowego show biznesu. Zakochani świetnie się dogadywali, a w ostatnim czasie na świat przyszła nawet ich córka.

Gigi Hadid i Zayn Malik ogłosili koniec ich związku

Okazuje się, że związek Gigi Hadid i Zayna Malika nie przetrwał próby czas i zakochani po sześciu latach związku się rozstali. Powód zerwania jest naprawdę zaskakujący.

Gigi Hadid oskarżyła swojego eks-ukochanego o… pobicie! Zayna Malik miał rzekomo uderzyć jej matkę - Yolandę Hadid.

Były członek zespołu „One Direction” niechętnie wypowiada się w mediach na temat prywatnych spraw. Tym razem zabrał jednak głos i zdementował plotki.

Zaprzeczam. Nie uderzyłem Yolandy Hadid. Nie mogę nic ujawnić ze względu na dobro własnej córki

- wyznał Zayn Malik.

Tego nikt się nie spodziewał

Ponadto Zayn Malik dodał, że ma nadzieję, iż matka jego eks-ukochanej odwoła fałszywe oskarżenia i rozwiąże rodzinne sprawy z dala od mediów.

Miejmy nadzieję, że rodzinie Gigi Hadid uda się dogadać z byłym ukochanym modelki. W końcu nie mogą zapominać, że teraz dobro ich dziecko powinno być najważniejsze.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN