Anna Kalczyńska już od kilku lat związana jest ze stacją TVN. Obecnie dziennikarka jest jedną z prowadzących poranny program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”. Zanim jednak tam trafiła przeszła długą drogę.

Anna Kalczyńska opublikowała zdjęcie córek

Anna Kalczyńska przed dwanaście lat związana była ze stacją TVN24, gdzie realizowała materiały w terenie. Jak zdradziła dziennikarka, czasem nie było łatwo.

Do pracy często przynosiła ze sobą szczoteczkę do zębów, bo nigdy nie było wiadomo o której wróci do domu. Praca ta była niezwykle stresująca, jednak dawała kobiecie dużo satysfakcji i radości.

Anna Kalczyńska. Źródło:youtube.com
Anna Kalczyńska. Źródło:youtube.com
Anna Kalczyńska. Źródło:youtube.com

Anna Kalczyńska nie tylko spełnia się zawodowo w stacji TVN, ale również znalazła tam miłość. Mężem dziennikarki jest Maciej Maciejowski.

Mężczyzna rozpoczął karierę w stacji TVN w 2004 r. . Na samym początku swojej ścieżki zawodowej był menadżerem marketingu stacji TVN24, TVN Style, TVN Trubo i TVN Meteo.

Dziewczynki mają wspaniałe halloweenowe stroje

Później mąż Anny Kalczyńskiej zajął stanowisko Zastępcy Programowego ds. Kanałów Tematycznych: TVN 7, TVN Style, TVN Turbo oraz iTVN. W październiku 2020 roku mężczyzna zakończył jednak swoją przygodę ze stacją TVN.

Anna Kalczyńska i Maciej Maciejowski doczekali się dwóch uroczych córek – Hanny i Krystyny. Anna Kalczyńska często publikuje zdjęcia swoich pociech w mediach społecznościowych.

W ostatnim czasie na Instagramie Anny Kalczyńskiej pojawiło się zdjęcie dziewczynek w halloweenowych strojach. Hania i Krysia wyglądają upiornie. Jak Wam się podoba ich kreatywność?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN