Dorota Szelągowska jest zdolną i popularną architektką. Córka znanej autorki, Katarzyny Grocholi jest również jedną z najbardziej lubianych i szanowanych polskich prezenterek telewizyjnych. Kobieta swoją karierę zaczynała już w roku 1998, jednak największy rozgłos i sympatię pośród widzów przyniosły jej programy o tematyce wnętrzarskiej, które w telewizji emitowane są od roku 2014 w stacji TVN.

Ogromne zmiany w życiu Doroty Szelągowskiej

Prywatnie Dorota Szelągowska jest matką dwójki dzieci – Antoni, syn celebrytki, ma w tym roku 20 lat, zaś jego młodsza siostrzyczka, Wanda – 3 latka. Kobieta nie ma jednak szczęścia w miłości.

Pod koniec lipca zakończyło się trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej. O tym, że gwiazda stacji TVN rozstała się z kolejnym partnerem mówiło się już od dłuższego czasu. Ostatnio jeden z tygodników ujawnił, jakie jeszcze zmiany zaszły w życiu Szelągowskiej.

Dorota Szelągowska podjęła ważną decyzję dotyczącą syna, źródło: poland.us
Dorota Szelągowska podjęła ważną decyzję dotyczącą syna, źródło: poland.us
Dorota Szelągowska podjęła ważną decyzję dotyczącą syna, źródło: poland.us

Małżeństwo Doroty Szelągowskiej i Michała Wawro oficjalnie skończyło się pod koniec lipca. Parze udało się rozwieść bez publicznego prania brudów, w czasie rozprawy, która trwała zaledwie 20 minut. Gwiazda TVN chciała rozstać się po cichu, choć wiązało się to z kilkoma niekoniecznie zadawalającymi ją kompromisami.

Dziewczynka ma prawdziwy talent

Parze zależało, żeby pozostać we w miarę dobrych relecjach - w końcu nadal będzie ich łączyła córka. Trzeba przyznać, że 3-letnia Wanda jest niezwykle kreatywna.

W ostatnim czasie Dorota Szelągowska zaprezentowała się na Instagramie w makijażu zrobionym przez córkę. Projektantka raczej nie wyjdzie w nim na miasto, ale na imprezę halloweenową jak najbardziej!

Kiedy zrobisz córce halołinowy makijaż na przedszkolny bal, a ona postanawia ci się odwdzięczyć

- napisała Dorota Szelągowska pod zdjęciem.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN