Blanka Lipińska to bez wątpienia jedna z odnoszących największe sukcesy polskich celebrytek ostatnich lat. Autorka powieści "365 dni" nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów i swoich rodaków - wszyscy chętnie śledzą poczynania pisarki, a w szczególności jej życie miłosne.

Blanka Lipińska pochwaliła się ogromną willą

Zaraz po swojej premierze w 2018 roku, książka "365 dni" szybko stała się w Polsce bestsellerem, a jej autorka, Blanka Lipińska, urosła do miana idolki. Sławę pisarki spotęgowała ekranizacja powieści, która pojawiła się w kinach na początku 2020 roku i przyciągnęła na sale miliony widzów.

Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska

Uwielbiany przez widzów na całym świecie erotyk - pomimo braku uznania ze strony krytyków - doczekał się swojej książkowej kontynuacji, a w trakcie tworzenia jest również kolejna część ekranizacji. Co więcej, niedawno Lipińska zapowiedziała pojawienie się kolejnego filmu jej autorstwa!

Roboczy tytuł nosi One i będzie to erotyk opowiadający o pisarce i gitarzyście rockowym

- zdradziła Blanka Lipińska w rozmowie z Pudelkiem.

Widoki z okna zapierają dech w piersiach

Jak to często jednak bywa, sukcesy zawodowe nie zawsze idą w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Jakiś czas temu Lipińska rozstała się bowiem z Aleksandrem Milwiw-Baronem, z którym pozostawała w związku przez cały rok 2020. Obecnie pisarka oficjalnie jest singielką. Tym większe zaskoczenie wzbudziło jedno z opublikowanych przez nią ostatnio zdjęć.

Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska
Blanka Lipińska/ instagram: blanka_lipinska

Autorka "365 dni" postanowiła nieco odpocząć od trosk życia codziennego i wybrała się na wakacje. Obecnie przebywa w Egipcie, a swoje przygody regularnie relacjonuje za pośrednictwem Instagrama.

To właśnie w mediach społecznościowych fani mogli podziwiać wnętrza willi, w której przebywa obecnie Blanka Lipińska. Trzeba przyznać, że hotel jest niezwykle luksusowy, a widoki zapierają dech w piersiach!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN