Członkowie rodziny królewskiej muszą liczyć się z tym, że cały czas żyją na świeczniku – na ich poczynania patrzy cały świat. Nawet Harry i Meghan, którzy oficjalnie odeszli z rodu, są bacznie obserwowani przez media oraz opinię publiczną.

Znany dziennikarz zdradził zaskakujący fakt z życia księcia Harry’ego

Decyzja księcia Harry'ego i jego żony z brytyjskiej monarchii była dla wszystkich ogromnym szokiem. Mówiły o tym media na całym świecie. Młodszy syn księcia Karola i księżnej Diany przekonywał, że chce w ten sposób zyskać więcej spokoju dla swojej rodziny. Wbrew tym deklaracjom Meghan i jej mąż sami zabiegali o uwagę mediów.

Książę Harry / instagram: princeharryofengland
Książę Harry / instagram: princeharryofengland
Książę Harry / instagram: princeharryofengland

Jednym z najdobitniejszych dowodów na to był głośny wywiad przeprowadzony z Sussexami przez Oprah Winfrey. W trakcie rozmowy Meghan nazywała monarchię firmą i oskarżyła jej członków o rasizm.

Tego fani royalsów się nie spodziewali

W ostatnim czasie znowu było głośno. Jeden z brytyjskich dziennikarzy, Paddy McGuiness, opowiedział w swojej autobiografii pt. „My Lifey” o swoich kontaktach z rodziną królewską.

Książę Harry i książę Karol. Źródło: youtube.com
Książę Harry i książę Karol. Źródło: youtube.com
Książę Harry i książę Karol. Źródło: youtube.com

Okazuje się, że na jednej z imprez był z księciem Harrym naprawdę blisko! Pijani mężczyźni „dotykali się klatkami piersiowymi” i ostro tańczyli na parkiecie.

Skończyliśmy tańczyć i kiedy wszyscy wiwatowali, objęliśmy się i dał mi buziaka w usta

- zdradził prowadzący Top Gear.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN