Joanna Przetakiewicz jest znaną i uwielbianą przez tysiące osób projektantką mody. Największą rozpoznawalność uzyskała dzięki związkowi z Janem Kulczykiem, miliarderem, który zmarł w roku 2015.

Potem zaś związała się z producentem, reżyserem i scenarzystą programów telewizyjnych – Rinke Rooyensem. Mężczyzna ponadto jest właścicielem znanego przedsiębiorstwa mediowego Rochstar.

Słowa Joanny Przetakiewicz odbiły się szerokim echem

W ostatnim czasie Joanna Przetakiewicz pokazała na łamach hiszpańskiego magazynu „Hola” swoją ponad stuletnią willę w Konstancinie. Wnętrza domu ociekają luksusem.

Joanna Przetakiewicz/ screen youtube
Joanna Przetakiewicz/ screen youtube
Joanna Przetakiewicz/screen youtube

W środku można znaleźć nawet złote i bursztynowe ściany, basen, czy siłownie. Dom urządzony jest bardzo przytulnie, a ciepła dodają drewniane wykończenia. Cena nieruchomości jest jednak ogromna! Koszt to aż 13 milionów złotych.

Fani projektantki się tego nie spodziewali

Co ciekawe, Joanna Przetakiewicz posiada nie tylko luksusową nieruchomość w Konstancinie. Od lat próbuje również znaleźć kupca między innymi na równie luksusowy apartament na Żoliborzu.

Joanna Przetakiewicz, screen YT
Joanna Przetakiewicz, screen YT
Joanna Przetakiewicz, screen YT

W ostatnim czasie szerokim echem w mediach odbiły się słowa Joanny Przetakiewicz. Kobieta stwierdziła, że można w bardzo łatwy sposób stać się bogatym. Wystarczy jedynie kochać pieniądze z wzajemnością. Co o tym sądzicie?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN