Tadeusz Rydzyk jest najbardziej znanym i rozpoznawalnym duchownym w całej Polsce. Ksiądz celebryta znany jest niekoniecznie ze swojej wspanialej posługi a raczej z faktu, ze posiada smyczka do interesów.

Przedsiębiorczy duchowny potrafi obracać naprawdę ogromnym kapitałem. Okazuje się, że ojciec Tadeusz Rydzyk jest również ogromną inspiracją! 70-letnia Maria Winiarska przebrała się za znanego duchownego na Halloween.

Maria Winiarska wybrała oryginalny halloweenowy strój

Halloweenowe zabawy są w tym roku wciąż, ze względu na pandemię, dosyć utrudnione. Nie oznacza to jednak, że wcale nie można świętować tego "strasznego dnia". Doskonale udowodniła to Maria Winiarska.

70-letnia aktorka znana z takich produkcji jak „Klan” czy „Barwy szczęścia” przebrała się za znanego duchownego - ojca Tadeusza Rydzyka.

70-latka przebrała się za znanego duchownego

Założyciel Radia Maryja jest naprawdę kontrowersyjną postacią. Jedni go nienawidzą, a drudzy wbrew przeciwnie – uwielbiają. Należą do nich głównie emeryci, którzy jak przekazuje wielu pracowników poczty, potrafią przekazać duchownemu swoje ostatnie pieniądze.

Maria Winiarska zauważyła, że duchowny, gdyby tylko chciał, mógłby zebrać sporo pieniędzy dla potrzebującego chłopca - Filipa. Chłopiec choruje na SMA i pilnie potrzebuje pieniędzy.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN