Na planie filmu „Rust” doszło do prawdziwej tragedii. Rekwizytowa broń palna użyta przez weterana aktora Aleca Baldwina wystrzeliła prawdziwymi kulami. Aktor i producent przypadkowo zastrzelił operatorkę kamery oraz ciężko zranił reżysera filmu.

Doda skomentowała nieszczęście Aleca Baldwina

Urzędnicy szeryfa powiedzieli, że służby zgłosiły się na plan na Bonanza Creek Ranch w Santa Fe krótko przed 14.00 czasu lokalnego po otrzymaniu połączenia z 911.

Śledczy twierdzą, że podczas kręcenia sceny Alec Baldwin użył rekwizytu imitującego broń palną, która niestety okazała się być prawdziwą bronią z prawdziwymi kulami.

Władze powiedziały, że wciąż próbują ustalić, jakie pociski zostały wystrzelone. 42-letnia Hutchins została zabrana helikopterem do szpitala University of New Mexico, gdzie zmarła.

Na planie „Rust” doszło do niewyobrażalnej sytuacji

Sytuacje, która wydarzyła się na planie filmu „Rust” skomentowało wiele osób. W ostatnim czasie głos zabrała również Doda.

Okazuje się, że znana piosenkarka również zagrała scenę z bronią w ręku i nie może sobie wyobrazić, że byłaby ona załadowana.

To jest nierealne. Nikt nie przynosi amunicji na plan! Nikt!

- powiedziała zszokowana Doda w rozmowie z Party.

Doda/Youtube @Plejada
Doda/Youtube @Plejada

Zgodnie z komunikatem prasowym policja wciąż bada dlaczego broń-rekwizyt wystrzeliła na planie filmu „Rust”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN