Film „Listy do M.” to polski film komediowy z 2011 roku, który dorobił się już miana kultowego. Jest inspirowany brytyjską komedią „To właśnie miłość” (ang. Love Actually) i pokazuje losy kilkunastu bohaterów w święta, które niespodziewanie się splatają.

Tak wygląda młody gwiazdor filmu „Listy do M.”.

Aż trudno uwierzyć, że pierwszą część „Listów do M” mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć aż dziesięć lat temu. Druga odsłona kinowego hitu miała premierę sześć lat temu.

W „Listach do M.” mogliśmy zobaczyć kilka dziecięcych postaci, które pokochali widzowie. Do ich grona należy Mateusz Winek, który wcielił się w Kazika. Przekonajmy się, jak młody aktor wyrósł przez lata.

Mateusz Winek zmienił się nie do poznania

Mateusz Winek zagrał w drugiej części „Listów do M.”, gdzie wcielił się w rolę Kazika, syna Betty i Meli. Młody aktor miał wtedy zaledwie 8 lat, ale swoją grą udało mu się rozczulić widzów.

Chłopak nie zrezygnował z przygody z mediami i występował m.in. w serialu „Nie rób scen”. Chętnie publikuje również liczne zdjęcia na Instagramie, dzięki czemu może zobaczyć jak teraz wygląda.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN