Agnieszka Woźniak – Starak należy do jednych z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce. Ową rozpoznawalność i zainteresowanie pośród mediów zawdzięcza przede wszystkim swoją charyzmą i profesjonalizmem zawodowym.

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca codzienną stylizacją

Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka miesięcy niemal nie pokazywała się publicznie, nie udzielała się także w mediach społecznościowych i zrobiła sobie dłuższą przerwę zawodową. Musiała nabrać sił po stracie męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku.

Prezenterka już wróciła do codzienności. Pogodziła się z bolesną stratą i układa sobie życie, zaczyna powoli wracać do mediów i publikuje wpisy oraz zdjęcia w mediach społecznościowych. Można ją zobaczyć między innymi w roli prowadzącej „Dzień dobry TVN”.

Dziennikarka wybrała się na spacer do lasu

Agnieszka Woźniak – Starak nie tylko zachwyca swoją osobowością, ale także wyglądem i… stylizacjami! Nie od dziś wiadomo, że dziennikarka kocha modę i lubi być pięknie ubrana.

W ostatnim czasie Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie zdjęcie z psami. Gwiazda wybrała się z pupilami na spacer do lasu.

Trzeba przyznać, że nawet tam wyglądała zachwycająco. Gwiazda miała na sobie czarne legginsy, białe adidasy, szarą bluzkę i beżowy sweterek. Całość dopełniały modne okulary. Jak wam się podoba?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN