Rozstanie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego, do którego doszło na początku roku, było dla fanów pary ogromnym zaskoczeniem.

Para związana była ze sobą przez dekadę, z czego przez siedem jako małżeństwo. To właśnie dziennikarka jako pierwsza potwierdziła doniesienia o ich rozstaniu, wskazując, że była to decyzja Zamachowskiego.

Monika Richardson zdradziła, jak wygląda jej relacja z byłym mężem

Dziennikarka szybko pozbierała się jednak po rozstaniu. Mało tego, od pewnego czasu serce Moniki Richardson znów bije mocniej. Wszystko za sprawą Konrada Wojterkowskiego.

To on pomógł dziennikarce pozbierać się po trudnym rozstaniu. Para jest praktycznie nierozłączna i spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Często można ich zobaczyć an różnych eventach.

Czy Zbigniew Zamachowski może na nią liczyć?

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski mieszkają bardzo blisko siebie, dlatego wiele osób zastanawia się, czy eks-małżonkowie mają ze sobą kontakt. Dziennikarka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i zabrała głos w tej sprawie.

Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: youtube.com
Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: youtube.com
Monika i Zbigniew Zamachowscy. Źródło: youtube.com

Okazuje się, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie mają ze sobą kontaktu. Dziennikarka dodała jednak, że eks-małżonek ma do niej numer i może w każdej chwili zadzwonić.

Nie mam kontaktu ze Zbyszkiem. Tak wyszło, ale ma mój numer

- powiedziała Monika Richardson rozmowie z dziennikarzem Pudelka.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN