Jego ciało spoczęło na rodzinnej posiadłości w mazurskiej osadzie Flueda, jednak z powodu nielegalności pochówku poza terenem cmentarza, w grobie nieodpowiadającym przepisom, w 2021 roku ciało producenta filmowego zostało przeniesione na warszawskie Powązki.

Jak wygląda dziś miejsce ostatniego spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @zycietoloteria

Prawie po dwóch latach od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, jego ciało spoczęło w grobowcu o niezwykłym wyglądzie i pokaźnych rozmiarach na Powązkach w Warszawie. Wcześniej w miejscu monumentalnego grobowca znajdował się głaz oznaczony danymi zmarłego i ozdobiony wokół kwiatami i zniczami.

źródło: YouTube/news

Obecne miejsce spoczynku Piotra Woźniaka-Staraka zostało wykonane z wykorzystaniem białego kamienia, który połączony jest z wizerunkiem drzewa, którego gałęzie ozdobione są lampionami, które nieprzerwanie dają światło.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez sabek1975 (@sabek1975)

Grobowiec jest ogromny i mocno wyróżnia się na tle innych pomników - mniej lub bardziej zadbanych. Wielki krzyrz wycięty na suficie grobowca sprawia, że do jego wnętrza wpada światło dając kształt świetlistego krzyża.

Widok jest niesamowity szczególnie, że na froncie tuż pod wejściem znajduje się prosty napis STARAK, bez dodatkowych informacji. Agnieszka Woźniak-Starak mocno się ostarała, aby oddać hołd pamięci o zmarłym tragicznie mężu.

O tym się mówi: Proroctwo Nostradamusa na 2022 rok. Czy biblijna przepowiednia właśnie się sprawdza

Zerknoj tutaj: Maryla Rodowicz nie szczędzi mocnych słów pod adresem byłego męża. Konflikt pomiędzy artystką a Andrzejem Dłużyńskim nadal trwa