Senator wspomniał również w swej informacji o hospitalizacji, że zasilają go jednocześnie trzy kroplówki. O tym, jak się czuje po procedurze, opowiedział "Super Expressowi".

Senator Kamiński miał w drogach żółciowych kamienie

Michał Kamiński niedomagał od pewnego czasu. Media donoszą, że winne temu były zakamienione drogi żółciowe. Taki stan rzeczy był powodem potrzeby hospitalizacji, jakiej poddał się Michał Kamiński.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Michal Figurski (@feegur)

Opowiedział w wywiadzie "Super Expressowi" jak sobie radzi i jak sie czuje po zabiegu w szpitalu - Powoli dochodzę do siebie. Miałem usunięte kamienie żółciowe i związane z tym komplikacje. Dziś zjadłem sam pół szklanki kleiku - opowiedział "Super Expressowi" senator Michał Kamiński.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez naTemat.pl (@natematpl)

Nie jest zatem tajemnicą, że cukrzyca nie ułatwi politykowi trudnego w jego wieku czasu trudnej rekonwalescencji i nabierania sił.

Spora utrata wagi u Kamińskiego poważnie zaniepokoiła bliskich i przyjaciół senatora, jednak on sam przyznał, że w gruncie rzeczy dobrze na tym wyszedł. Zeszły rok natomiast - według medialnych doniesień Michał Kamiński przyniósł mu zmagania z koronawirusem, którego stwierdzono u niego po otrzymaniu pozytywnego wyniku testu PCR.

O tym się mówi: Chorobę, która zabrała Annę Przybylską charakteryzuje jeden z objawów. Widać go w oczach

Zerknij też tutaj: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie, które zdziwiło fanów. Czy to naprawdę ona

Nie przegap tego: Maryla Rodowicz nie szczędzi mocnych słów pod adresem byłego męża. Konflikt pomiędzy artystką a Andrzejem Dłużyńskim nadal trwa