Jak podaje portal "Jastrząb Post", książę William i księżna Kate mieli odebrać telefon od bardzo poruszonego Harry'ego. Młodszemu synowi księżnej Diany zależało, żeby po raz kolejny nie doszło do takiej sytuacji. O co chodzi?

Niepokój o stan królowej Elżbiety II

W ostatnim czasie dużo mówi się na temat zdrowia królowej Elżbiety II. W ostatnim czasie, w życiu 95-letniej monarchinii nie brakowało trudnych momentów. Jednym z dramatyczniejszych była śmierć jej ukochanego męża, księcia Filipa. Media obiegły zdjęcia królowej podpierającej się laską w trakcie nabożeństwa dziękczynnego z okazji 100. rocznicy powstania Royal British Legion.

Potem odwołano podróż królowej Elżbiety II do Irlandii. Media obiegła wówczas informacja o hospitalizacji brytyjskiej monarchinii. W związku z tym faktem Pałac Buckinham wydał oficjalny komunikat, w którym poinformowano, że lakarze zalecili królowej kilka dni odpoczynku. O zdrowie swojej królowej martwią się nie tylko poddani, ale przede wszystkim jej najbliżsi.

Królowa Elżbieta/Youtube @On Demand News
Królowa Elżbieta/Youtube @On Demand News
Królowa Elżbieta/Youtube @On Demand News

Książę Harry zadzwonił do księcia Williama

Niepokojące doniesienia o zdrowiu królowej Elżbiety II miały bardzo zaniepokoić jej wnuka - księcia Harry'ego. Młodszy syn księcia Karola, kiedy tylko dowiedział się, że jego babcia trafiła do szpitala zadzwonił do niej i od tej pory ani na chwilę nie wyciszał swojej komórki.

Informatorzy magazynu "New Idea" wskazują, że Harry mocno przeżył fakt, że nie odebrał telefonu, w którym miano go poinformować o odejściu jego dziadka, księcia Filipa. Nie chce, aby taka sytuacja powtórzyła się także wtedy, gdy odejdzie królowa. Harry miał nawet z płaczem prosić swojego brata, księcia Williama, aby zawiadomił go gdy coś będzie nie tak.

Książę Harry, książę William/ screen youtube
Książę Harry, książę William/ screen youtube
Książę Harry, książę William/ screen youtube

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Królowa Elżbieta II podjęła ważną decyzję. To radykalnie zmieni obraz pałacu. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Oburzająca sytuacja w jednym z polskich miast. Lekarka i pielęgniarka nie udzieliły pomocy mężczyźnie, który zasłabł

O tym się mówi: Za granicami naszego kraju pojawiła się groźna choroba. Wirusolog ostrzega, że może ona zagrozić także nam