Małgorzata Ostrowska-Królikowska przestawała mieć nadzieję na to, że jej pierworodny syn kiedykolwiek się ustatkuje szczególnie, że dotychczasowe jego miłości raczej nie były skore do zakładania rodziny i ustatkowania się.

Czy są powody do obaw?

Właśnie wówczas o pragnienie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zostania babcią zadbał brat Antoniego młodszy o aktora o trzy lata. Ta smutna dla Ostrowskiej-Królikowskiej sytuacja niedawno jednak radykalnie się zmieniła.

Jej frywolny syn Antoni wziął za żonę aktorkę Joannę Opozdę, która spodziewa się dzidziusia. Parę tygodni po Antonim w związek małżeński weszła siostra celebryty Julia, podczas gdy Jan nadal nie zdecydował o wzięciu ślubu z ukochaną Jarmołowicz.

Media donoszą, że mama Jana troska się, czy zanim dojdzie do ślubu, młodzi nie stracą wzajemnego zainteresowania, a uczucie wygaśnie. Od kiedy w mediach można zobaczyć zdjęcia Jarmołowicz bawiącej się w nocnym klubie z kimś innym, niż Janek, Małgorzata Ostrowska-Królikowska nieco spanikowała.

Ukochana Janka próbowała uspokoić ewentualną teściową wyjaśniając, że jej wizyta w klubie była przypadkowa, taki after party po bankiecie, na którym była w celach zawodowych reprezentując markę garniturów, ale przyszła teściowa boi się, że gdy nie zostanie wyznaczona data ślubu, to uczucie może wygasnąć.

Sama aktorka obawia się, że zmarnują się te wspólnie spędzone lata, jednak ma wiarę w to, przysięga przed Bogiem na ślubnym kobiercu mogłaby utrwalić ten związek - Delikatnie poprosiła Jana, by już nie odwlekali decyzji związanej ze ślubem - ujawnia informator znajomy Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej.

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całego świata. Odeszła gwiazda z "Archiwum X"

Zerknij: Anna Lewandowska po raz pierwszy mówi o poglądach politycznych. Nie wytrzymała, przerwała milczenie