Tomasz Lis dziś niekiedy bywa nazywany ikoną polskiego dziennikarstwa. Szczególną popularność przyniósł mu własny program telewizyjny, „Tomasz Lis na żywo”. Obecnie format nie jest już emitowany, a dziennikarz najczęściej udziela się w sieci, głównie na Twitterze.

Występował w TVP oraz TVN-ie. Tomasz Lis nie kryje się z własnymi poglądami – jest przeciwnikiem partii rządzącej, uważa także, że Polska powinna pozostać w Unii Europejskiej.

Okazuje się, że kilka lat temu mężczyzna miał okazje poznać zaprzyjaźnioną z PiS-em Kaję Godek. Gdzie udało im się porozmawiać?

To zaskakujące, co łączy Kaję Godek i Tomasza Lisa

Kaja Godek jest dość kontrowersyjną postacią i nie każdy podziela jej zdanie. Kobieta w Fundacji Życie i Rodzina i to właśnie ona jest aktorką ustawy o zaostrzeniu prawa aborcyjnego.

Kaja Godek. Źródło: youtube.com
Kaja Godek. Źródło: youtube.com
Kaja Godek. Źródło: youtube.com

Mamy potwierdzenie tego, że selekcja i zabijanie dzieci podejrzanych o wady genetyczne lub chorobę jest niezgodne z polską konstytucją

- powiedziała Kaja Godek w październiku 2020 roku po zaakceptowaniu przez władze zaostrzonego prawa aborcyjnego.

Kaja Godek i Tomasz Lis się już kilka lat temu

Okazuje się, że Kaja Godek pokazała się szerszej publiczności już w 2012 roku. Kobieta wystąpiła jako przedstawicielka Fundacji Pro w autorskim programie Tomasza Lisa na antenie TVP.

Kaja Godek. Źródło: youtube.com
Kaja Godek. Źródło: youtube.com
Kaja Godek. Źródło: youtube.com

Tomasz Lis i Kaja Godek dyskutowali właśnie na temat aborcji. Wiedzieliście, że Kaja Godek pojawiła się w „Tomasz Lis na żywo”?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN