Z każdym tygodniem cena paliw wzrasta. Teraz kierowcy muszą zapłacić od 5,94 do 6,10 zł za litr benzyny; od 5,99 do 6,12 zł za litr paliwa Diesel; od 3,15 do 3,22 zł za LPG. Czy w przyszłym tygodniu ceny wzrosną?

Złe wiadomości dla kierowców

Niestety, ceny za paliwo nie zmaleją i nie staną w miejscu. Jak informuje Super Express, w dniach od 8 do14 listopada kierowcy zapłacą jeszcze więcej.

Za benzynę 95-oktanową w przyszłym tygodniu trzeba będzie zapłacić od 5,98 do 6,14 zł. Benzyna 98-oktanowa będzie kosztować od 6,25 do 6,39 zł, a diesel od 5,99 do 6,17 zł. Za LPG kierowcy zapłacą od 3,15 do 3,23 zł za litr.

Ceny paliw zadziwiają kierowców. Źródło: YouTube
Ceny paliw zadziwiają kierowców. Źródło: YouTube
Ceny paliw zadziwiają kierowców. Źródło: YouTube

Jak można wywnioskować z powyższych danych, cena za paliwo wzrośnie w przyszłym tygodniu o około 4 grosze za litr.

Ceny paliwa znowu wzrosły

Jak informuje portal e-petrol.pl, najtaniej za paliwo zapłacimy w województwie wielkopolskim, a najdrożej w Małopolsce. Urszula Cieślak z Biura Maklerskiego Reflex, wyjaśniła dlaczego wzrosły ceny za paliwo.

Okazuje się, że jest to spowodowane wysokimi cenami hurtowymi. Ponadto Orlen czy Lotos utrzymują ceny poniżej 6 zł za litr kosztem marż detalicznych.

Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube
Pieniądze. Screen:YouTube

Ekspertka zauważyła również, że gdyby najwięksi gracze wciąż utrzymywali marże z wakacji, ceny na stacjach paliw wynosiłyby nieco więcej – od 6,15 do 6,20 zł za litr.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN