Beata Ścibakówna jest jedną z najlepszych polskich aktorek. Swoje umiejętności aktorskie prezentuje zarówno na deskach teatru, jak i na wielkim ekranie, ale także podczas dubbingowania różnych postaci. Artystka w roku 1992 ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.

Beata Ścibakówna samotnie odpoczywa na rajskich wakacjach

Związek Beaty Ścibakówny i Jana Englerta od lat budził ogromne kontrowersje i zdziwienie. Dlaczego? Głównie ze względu na dużą różnicę wieku między kobietą i mężczyzną, lecz nie tylko to było powodem.

Jak Englert urodził się w roku 1943, Beata Ścibakówna zaś w 1968 – dzieli ich zatem aż 25 lat różnicy. Jednak nie to było powodem wątpliwości w powodzenie ich związku.

Główną kwestią był fakt, że Ścibakówna była studentką, a Englert profesorem, który uczył ją na uczelni. Para udowodniła jednak, że wiek nie ma znaczenia. Od lat tworzą zgrany związek.

Co w tym czasie robi jej ukochany?

W ostatnim czasie Beata Ścibakówna wybrała się na samotne wakacje na Gran Canarię. Jan Englert nie mógł towarzyszyć swojej ukochanej, ponieważ ma obecnie wiele zawodowych zobowiązań.

Jana Englerta czekają dwie premiery – filmu „Dziewczyny z Dubaju”, gdzie miał okazję zagrać oraz biograficznej książki "Jan Englert. Bez oklasków".

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN