Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Za każdym razem, kiedy pojawia się na salonach wzbudza ogromne zainteresowanie. Sławę zdobyła głównie za sprawą reality show o jej rodzinie emitowanym na kanale MTV.

Poza tym jest bizneswoman, a jej liczne interesy przynoszą milionowe dochody. Kim Kardashian bardzo często pojawia się na czerwonym dywanie i za każdym razem zachwyca swoją urodą i kobiecością.

To smutne, jak Kanye West zareagował na romans Kim Kardashian

W 2014 roku Kim Kardashian poślubiła znanego rapera Kanyego Westa. Para doczekała się nawet czwórki dzieci - North, Psalm, Saint i Chicago. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu.

Po latach Kim Kardashian zauważyła, że czegoś jej brakuje w związku z Westem i złożyła pozew o rozwód. Celebrytka chciałaby by mężczyzna oglądał z nią programy, czy codziennie ćwiczył.

Czy Kim Kardashian i Kanye West wrócą do siebie?

Kanye West długo nie mógł się pogodzić z rozstaniem i wciąż ma nadzieję, że odzyska matkę swoich dzieci.

Jest rozdarty. Serce mu pęka na kawałki

- zdradził informator „Us Weekly”.

Kim Kardashian i Kanye West są wciąż w trakcie rozwodu. Celebrytka jednak już szuka nowej miłości. W ostatnim czasie przyłapano ją z gwiazdą Saturday Night Live - Pete’em Davidsonem. Pasują do siebie?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN