Jan Englert należy do grona wybitnych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorów polskich. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.

Odważne wyznanie Jana Englerta

Mężczyzna zagrał w naprawdę wielu produkcjach, występował także na scenie teatru i dubbingował postacie. Otrzymał dużo nagród i wyróżnień za swoje wybitne osiągnięcia w karierze aktorskiej.

Prywatnie Jan Englert jest od 25 lat związany z Beatą Ścibakówną. Od lat ich związek budził ogromne kontrowersje i zdziwienie. Dlaczego? Głównie ze względu na dużą różnicę wieku między kobietą i mężczyzną, lecz nie tylko to było powodem.

Beata Ścibakówna i Jan Englert. Źródło: youtube.com
Beata Ścibakówna i Jan Englert. Źródło: youtube.com
Beata Ścibakówna i Jan Englert. Źródło: youtube.com

Główną kwestią był fakt, że Ścibakówna była studentką, a Englert profesorem, który uczył ją na uczelni. Tam właśnie się poznali i zakochali.

Ta historia może się za nim ciągnąć naprawdę długo

W ostatnim czasie premierę miała biograficzna książka Jana Englerta – „Jan Englert. Bez oklasków”. Mężczyzna przyznał się w niej do zaskakującego czynu. Okazuje się, że prowadził samochód pod wpływem alkoholu i zatrzymała go policja!

Jan Englert powiedział policjantom, że wypił jedynie jedno piwo i zaproponował dwie opcje – łapówkę lub badania krwi. Finalnie mężczyźni zgodzili się na pieniądze i puścili go wolno.

Jan Englert nie miał jednak nauczki. Jakiś czas później aktor ponownie wsiadł za kółko po wypiciu dwóch setek alkoholu.

Jan Englert/YouTube @Teatr Narodowy
Jan Englert/YouTube @Teatr Narodowy

Tym razem także złapała go policja. Obok niego siedziała jego była żona, która również była pod wpływem alkoholu.

Kobieta powiedziała nawet do policjantów: "I bardzo dobrze, że go złapaliście. On po pijaku jeździ! Zabierzcie mu prawo jazdy!”. Funkcjonariusz uśmiechnął się jedynie do aktora i puścił go wolno. Uznał, że jego żona nie mówi poważnie.

Zdecydowalibyście się na tak odważne wyznanie?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN