Meghan Markle, która powiedziała w swoim wywiadzie dla Oprah Winfrey, że nigdy nie zastanawiała się, jak by to było poślubić księcia, napisała na blogu, że marzy o byciu księżniczką, mówi nowy raport.

Meghan okłamała Oprah. Mocno jej tym podpadła

Powołując się na blogi, które napisała siedem lat temu, Sun w niedzielę ujawnił, że Markle fantazjowała o zostaniu księżniczką na długo przed związaniem się z brytyjskim synem przyszłego króla, księciem Harrym w maju 2018 roku. „Małe dziewczynki marzą o byciu księżniczkami. Przede wszystkim chodziło mi o She-Ra, Księżniczkę Mocy” – napisała w 2014 roku Markle, zwracając uwagę na „pompę” otaczającą trzy lata wcześniej ślub brytyjskiego księcia Williama i Kate Middleton.

„Dla tych z was, którzy nie znają odniesienia do kreskówek z lat 80., She-Ra jest bliźniaczą siostrą He-Mana i dzierżącą miecz królewską buntowniczką znaną ze swojej siły” – powiedziała Markle na swoim blogu. „Zdecydowanie nie mówimy tutaj o Kopciuszku” – dodała. „Dorosłe kobiety wydają się zachować tę dziecinną fantazję. Wystarczy spojrzeć na przepych i okoliczności towarzyszące królewskiemu weselu i niekończącej się rozmowie o księżnej Kate” – powiedziała Markle.

Jednak 39-letnia była aktorka powiedziała Oprah Winfrey, że nie miała pojęcia o brytyjskiej rodzinie królewskiej przed ślubem z nią. „Weszłam w to naiwnie, ponieważ dorastałam nie wiedząc zbyt wiele o rodzinie królewskiej” – powiedziała Markle. Mówienie o rodzinie królewskiej „nie było czymś, co było częścią rozmowy w domu”, powiedziała. Winfrey odpowiedziała: „Ale z pewnością znałeś rodziny królewskie”.

Markle odpowiedziała: „Tak, oczywiście”. Jednak Markle twierdziła, że ​​nigdy nie szukała Harry'ego po Internecie, ani nawet nie wyszukiwała na jego temat informacji. Co z tym kłamstwem zrobi Oprah?

O tym się mówi: Kobieta pozwała salon kosmetyczny za złą fryzurę. Decyzja sądu wszystkich zaskoczyła

Zerknij: Agnieszka Włodarczyk jako szczęśliwa mama. Aktorka chętnie pokazuje swoje dziecko w sieci. Fani są zachwyceni