Beata Sadowska przed kilkoma laty była jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarka prowadziła między innymi „Pytanie na śniadanie”. Ulubienica widzów chętnie pokazywała się w sieci oraz pracowała w radiu.

Jednak w pewnym momencie prezenterka postanowiła po prostu zniknąć z medialnego świata. Jej fani zastanawiali się, co się dzieje z gwiazdą TVP.

Co słychać u Beaty Sadowskiej?

Dziś 47-letnia Beata Sadowska całkowicie odcięła się od mediów i postanowiła odmienić swoje życie. Dziennikarka zrobiła to całkowicie świadomie – podjęła decyzję o usunięciu się między innymi z telewizji. Co więcej, nie przebywa już w Polsce.

Beata Sadowska oraz jej partner, Paweł Kunachowicz, a także dwójka dzieci, przenieśli się do małej wioski niedaleko Chamonix we Francji. Nowe mieszkanie jest wyremontowaną 300-letnią stodołą. Miejsce to stało się dla Beaty idealnym azylem, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia.

Choć Beata Sadowska już nie mieszka w kraju, często przyjeżdża do Polski, gdyż jest z nią związana zawodowo. Dlatego właśnie łączy swoje życie między tymi dwoma krajami, Francją oraz Polską.

Znana dziennikarka była niegdyś twarzą Telewizji Polskiej

Beata Sadowska zajmuje się prowadzeniem warsztatów dla kobiet, nagrywa także własne mieszkania, interesuje się również zdrowym i ekologicznym trybem życia i motywuje innych do tego samego.

Dzieci byłej prezenterki, Tytus i Kosma, uczą się teraz w Francji. W ostatnim czasie Beata Sadowska opublikowała urocze zdjęcie z dziećmi i mężem. Rodzina dziennikarki wybrała się nad ocean.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN