Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się w październiku ubiegłego roku. Według doniesień, trzy miesiące później dziennikarz wyprowadził się z domu zaskakując żonę swoją decyzją.

Fani martwią się o Przemka Kossakowskiego

Rozstania pary celebrytów nie spodziewał się nikt. W mediach społecznościowych przecież pojawiało się wiele uśmiechniętych zdjęć i radosnych wpisów, a szczęśliwa Martyna Wojciechowska wielokrotnie opowiadała z zachwytem o swoim związku.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich

Dlatego też gdy obaj podróżnicy potwierdzili koniec małżeństwa sugerując, że była to decyzja dziennikarza, fala krytyki zalała szczególnie Przemka Kossakowskiego.

Ten wyjaśnił jednak, że ta decyzja była wynikiem długotrwałych rozmyślań i poprosił by go nie oceniać tylko na podstawie niepełnego obrazu wykreowanego przez media.

Czy mężczyzna potrzebuje pomocy po rozstaniu z Martyną Wojciechowską?

Krytyka mogła się jednak odbić na psychice Przemysława Kossakowskiego. W ostatnim czasie podróżnik zorganizował na Facebooku live ze swoimi obserwatorami.

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Przemek był kompletnie pijany, a live nagrywał z toalety. Fani Kossakowskiego stwierdzili, że potrzebuje on pomocy i powinien jak najszybciej wyłączyć telefon i odpocząć.

Kolejnego dnia nagranie pijanego dziennikarza obiegło Internet. Nie trzeba była długo czekać na komentarz Kossakowskiego. Mężczyzna opublikował post, w którym przeprosił za swoje zachowanie i wytłumaczył powód imprezy.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN