Nie ulega wątpliwości, że świat show-biznesu pełen jest hien, niebezpiecznych typów i sytuacji, nasycony jest wszelkimi pokusami i pułapkami, z którymi nie poradzi sobie osoba nieprzygotowana na stawianie czoła tym wszystkim diabelskim sztuczkom.

Trudne życie celebryty

Osoby zwyczajnie słabe moralnie także szybko ulegną i dadzą się wchłonąć niepisanym zasadom okrutnego świata show-biznesu. Pięknie o tym powiedziała w jednym z wywiadów wielka gwiazda sceny muzycznej Violetta Villas.

Adam Konkol z zespołu "Łzy" padł ofiarą oszustwa z rąk kolegi z zespołu? Paulla staje w jego obronie

Każdy, kto kojarzy piosenki zespołu "Łzy" z czasów, gdy wokalistką tam była Ania Wyszkoni, z pewnością pamięta, jakimi hitami były owe utwory. "Łzy" można było usłyszeć w radiu, a teledyski były wałkowane w telewizji. Te czasy świetności grupy okraszone są ponurą tajemnicą, jaką w końcu wyjawił Adam Konkol, który - jak przyznał - jest autorem piosenek i nie tylko.

Okazuje się, że w branży show-biznesowej nie można nikomu do końca zaufać, gdyż może być nam odebrana podstepem nasza własność intelektualna, godność i dobre imię...

Na to, co pojawiło się w sieci, emocjonalnie zareagowała Paulla, dawna partnerka Adama Konkola. Na swoim instagramowym profilu opublikowała obszerny post opisując, ile zawdzięcza Adamowi i ile dla niej znaczy ta relacja - (...) Nie jesteś sam w tym i możesz być pewien, że także moi Fani, moja publiczność wspiera Cię i pamieta!!! Gdyby nie Twoja osoba nie byłoby Paulli!!!❤️ Kilkanaście lat temu wielu ludzi poklepywało mnie po plecach ale tylko Ty zakasałeś rękawy, zainwestowałeś i uwierzyłeś w mój talent. Uwierzyłeś w dziewczynę zahukaną, źle ubraną, źle wyglądającą, ponieważ patrzyłeś na ludzi inaczej… sercem i zawsze miałeś „Oczy szeroko zamknięte”. (...)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Paulla (@paulla_official)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Z życia wzięte. Kobieta pozwała salon kosmetyczny za złą fryzurę. Decyzja sądu wszystkich zaskoczyła

Zerknij: Z życia wzięte. Odrzuciła własnego wnuka twierdząc, że jest za młoda na bycie babcią. Potem stało się najgorsze