Na co dzień Mateusz Morawiecki jawi się nam jako postać publiczna, która od wielu miesięcy mierzy się z trudami pandemii i wciąż żyje w wielkim napięciu, niemal w stanie „pogotowia”. Jednak jak każdy człowiek, szef rządu żyje nie tylko pracą. Mateusz Morawiecki postanowił dać Polakom posmak swojej prywaty i pokazał zdjęcie sprzed kilku lat.

Zaskakująca fotografia pojawiła się na oficjalnym profilu premiera Mateusza Morawieckiego na Facebooku. Prezes Rady Ministrów pokazał, jak wyglądał z… wąsami!

Premier Mateusz Morawiecki pokazał się od zupełnie nieznanej strony

W piątek na oficjalnym facebookowym koncie premiera Mateusza Morawieckiego pojawiło się jego zdjęcie z połowy lat 80. Trudno na nim rozpoznać znanego polityka.

Premier Mateusz Morawiecki / YouTube:  Kancelaria Premiera
Premier Mateusz Morawiecki / YouTube: Kancelaria Premiera

Okazuje się, że kilka lat temu szef polskiego rządu miał wąsy. Tym samym premier Mateusz Morawiecki chciał zaprosić innych mężczyzn do udziału w akcji Movember.

Stare zdjęcie polityka zrobiło furorę w sieci

Od dłuższego czasu właśnie w listopadzie mężczyźni zapuszczają wąsy w ramach kampanii „Wąsopad”. Celem akcji nie jest jednak moda na bujny zarost, a wywarcie społecznej świadomości na temat zdrowotnych kłopotów mężczyzn – między innymi raka prostaty.

Akcja Movember ma zachęcić mężczyzn do wykonywania wszelakich badań profilaktycznych. W końcu mężczyzna dbający o swoje zdrowie jest najbardziej męski!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN