Aktor Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 nad ranem. Od wielu lat zmagał się z chorobą neurologiczną.

Początkowo aktor bagatelizował swój stan zdrowia, twierdząc, że to jedynie powikłania po grypie. Ostatecznie jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, poprosiła go, aby pojechał do szpitala. Tam okazało się, że doszło do pęknięcia tętniaka w mózgu.

Jak wygląda miejsce spoczynku Pawła Królikowskiego po uroczystości Wszystkich Świętych?

Tuż przed Bożym Narodzeniem Paweł Królikowski trafił do szpitala, gdzie przebywał aż po sądny dzień. Wiadomość o odejściu Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wszystkimi.

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Jego problemy zdrowotne ciągnęły się od 2015 roku. To właśnie wtedy po raz pierwszy pojawiły się niepokojące objawy - zawroty głowy, kłopoty ze wzrokiem oraz częste wymioty.

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, screen YT
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, screen YT
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, screen YT

Paweł Królikowski był nie tylko lubianym aktorem, ale – a raczej przede wszystkim – także mężem i ojcem. Partner życiowy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej był dobrym tatą, a para miała pięcioro dzieci.

Grób Pawła Królikowskiego przed Wszystkimi Świętymi

Aktor został pochowany na warszawskich Powązkach. Minęło już sporo czasu od śmierci mężczyzny. Lubiany gwiazdor miał wielu fanów oraz liczną, kochającą rodzinę.

Paweł Królikowski spoczywa w kwaterze G-tuje-51, wśród innych osób zasłużonych dla świata filmu i kina. Tuż obok niego znajduje się grób Emila Karewicza, nieco dalej – Jerzego Gruzy.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski. Źródło: Youtube tvnpl
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski. Źródło: Youtube tvnpl

Zmarły Paweł Królikowski doczekał się wspaniałego nagrobka. Od pewnego czasu zdobi go piękny napis:

„Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech…”.

Po uroczystości Wszystkich Świętych w miejscu spoczynku aktora znalazła się masa zniczy i kwiatów. Widać, że najbliżsi wciąż o nim pamiętają. Jak informuje Super Express, jeden ze zniczy na grobie zmarłego aktora jest od premiera Mateusza Morawieckiego.

Grób Pawła Królikowskiego. Źródło: se.pl
Grób Pawła Królikowskiego. Źródło: se.pl
Grób Pawła Królikowskiego. Źródło: se.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN