Piotr Kraśko jest jednym z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych dziennikarzy w naszym kraju. Mężczyzna nieustannie przyjmuje nowe zlecenia i sporą część swojego życia poświęca pracy. Jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko, również jest niezwykle zapracowana.

Karolina Ferenstein-Kraśko zdecydowała się na szczere wyznanie.

Karolina Ferenstein-Kraśko wraz z dziećmi mieszka obecnie na Mazurach, dokładnie w Gałkowie. Tam bowiem znajduje się spora stadnina koni, której właścicielami jest małżeństwo. Doskonale wiadomo, że zarówno sam prezenter, jak i jego żona ogromną miłością darzą zwierzęta, czym również zarazili swoje dzieci.

Obserwując profil Karoliny Ferenstein-Kraśko na Instagramie mogłoby się wydawać, że kobieta ma po prostu życie jak z bajki. Otoczona naturą i pięknymi zwierzętami żyje jak księżniczka. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna i żona znanego prezentera nieustannie oddaje się swojej pracy, przez co często nie ma chwili czasu dla dzieci i męża, a także dla samej siebie.

Piotr Kraśko nie miał łatwo

Jeździectwo jest ogromną pasją Karoliny Ferenstein – Kraśko. Żona znanego prezentera kocha konie tak bardzo, że występ na Mistrzostwach Świata Młodych Koni był dla niej ważniejszy od ukochanego!

Kilka lat temu, gdy Karolina Ferenstein – Kraśko i Piotr Kraśko planowali ślub i przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych, kobieta otrzymała informację, że zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata.

Wtedy zdecydowała, że spełni swoje jeździeckie marzenie i dopiero po kilku miesiącach dołączy do swojego męża. Jak widać, Piotr Kraśko poczekał na swoją ukochaną i para do dzisiaj tworzy zgrany związek.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN